Tůma Bohuslav (Hořice 1909 - 2004 Hořice)
Zátiší s pomeranči, signováno a datováno vpravo dole Tůma 48, olej/překližka, 34 x 71 cm, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |